У 2011 РОЦІ ВОЛОДИМИР ПОЛОЧАНІНОВ ЗАСНУВАВ РАЗОМ З АНАТОЛІЄМ ТИМОЩУКОМ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РУХ МОЛОДІ», ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКОГО ЗОСЕРЕДЖЕНА НА ПІДТРИМЦІ ТА ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ АКТИВНОГО ТА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ СЕРЕД МОЛОДИХ ЛЮДЕЙ. ЗА ЧАС ІСНУВАННЯ ФОНДУ БУЛО ПОБУДОВАНО СУЧАСНІ ФУТБОЛЬНИЙ, БАСКЕТБОЛЬНИЙ ТА ГІМНАСТИЧНІ МАЙДАНЧИКИ. ЗА ІНІЦІАТИВОЮ ФОНДУ ПРОВЕДЕНО ДЕКІЛЬКА ФУТБОЛЬНИХ ТА ХОКЕЙНИХ ТУРНІРІВ, ЗМАГАННЯ З ВОРКАУТУ, СТРІТБОЛУ, А ТАКОЖ КВЕСТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ.

Народився 25 квітня 1974 року в місті Біла Церква Київської області. Отримав вищу економічну освіту в Білоцерківському державному аграрному університеті.
Трудова та громадська діяльність
  • 2009 - Голова Київського обласного осередку громадської організації «Фронт Змін», голова Київської обласної організації політичної партії «Фронт Змін».
  • 2010 - Фінансовий директор ТОВ «Дорш – Східна Європа».
  • Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації.
  • Депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму.
  • 2012 - На парламентських выборах був обраний депутатом сьомого скликання Верховної Ради України.
  • Одружений, виховує двох дітей.

Біографія

Все своє свідоме життя і навіть ті молоді роки, про які зазвичай мовчать у своїх біографіях :), я  активно займався спортом. І навіть зараз, попри велику зайнятість, не менше ніж чотири рази на тиждень знаходжу час для спорту.
 
До трьох років я перехворів на пневмонію 6 разів. У мене не залишалося вибору: або спорт, або астма і не дуже радісні перспективи майбутнього. Я обрав спорт, і прикладом для мене був мій батько, який займався великим тенісом, плаванням, біговими лижами, самбо.
 
У 7 років розпочав займатися футболом в білоцерківському «Авангарді». Не думаю, що виявляв яскраві здібності, але точно прагнув більшого. Адже спорт — це не лише здоров’я. Не в останню чергу це боротьба з собою, зі своїми слабкостями, лінощами та страхами, боротьба за лідерство в колективі (команді). Це те, що робить із хлопчика чоловіка. Навіть зараз віддаю перевагу командним видам спорту, бо вважаю, що в світі, а тим більше в сучасному світі, один у полі не воїн. Коли сам граю в футбол, баскетбол чи хокей, красива, гостра та неочікувана для суперника передача приносить мені не менше задоволення, ніж забитий м’яч або шайба...
 
Отже, грав за шкільні команди, потім за інститутські збірні з баскету, футболу, гандболу і т. д. 
 
Інколи траплялись і травми: вивихи, забої, синці… Але це невід’ємний атрибут спортсмена, який прагне успіху, тому ризикує в єдиноборствах та грає на межі своїх можливостей. Отримуючи травми, я інколи був змушений робити перерви в своїх заняттях футболом (через тиск своєї мами, звичайно :)... Так у моєму житті з’явились плавання, велоспорт, спортивна гімнастика, легка атлетика і ще багато іншого, що було можливим для нас — народжених у СРСР.
 
Ще одне юнацьке захоплення — туризм: походи, багаття, пісні під гітару... Одним словом, романтика в період дорослішання. Але і тут прагнення чогось більшого, прагнення випробувань взяли гору. Ходив по Карпатах без карти, але і цього було замало. Туризм пішохідний, водний і навіть велосипедний переріс у захоплення альпінізмом. У 16 років сам поїхав до альптабору на Кавказ... 45 діб на висоті 3500 м, теорія, фізпідготовка, заняття зі скельної та льодової техніки — все це заради штурму перевалу та сходження на вершину, які зробили мене власником значка «Альпініст СРСР» і познайомили з людьми, яких я й донині називаю друзями. Гори — це дуже серйозне випробування характеру та сили волі й духу. Минуло 20 років, а деякі спогади тих днів такі ж свіжі та чіткі, неначе все це відбувалося лише вчора. Схід сонця, що заливає своїми променями вершину Ельбрусу, не може не залишити відбиток в свідомості підлітка, і не тільки підлітка. Ще одне захоплення супроводжує мене з 3-х років. Це автоспорт. Cаме в цьому віці мені подарували перший гоночний автомобіль — правда, на педалях, але в ті часи це був скоріше плюc. Якщо ж говорити точніше — то взагалі моторспорт. Мопеди, мотоцикли, картинг, мотокрос, авторалі і кільцеві перегони, ралі-рейди і 24-годинні перегони на квадроциклах — неповний перелік того, що маю в досвіді. Під колесами були і асфальт «північної петлі», який не пробачає помилок, і виснажливі піски пустелі Сахара. Як професіонал, навряд чи зможу похвалитися здобутками та великими перемогами, тому що це дуже дорогі види спорту, на які в юності не вистачало коштів, а зараз — часу... Але як для аматора, я все ще непогано виглядаю, здається :).
Якщо ви хочете бути гармонічними у власному розвитку — не тільки душею, розумом, але й тілом, — якщо ви хочете бути здоровими та щасливими, якщо хочете бути оточеним красивими та успішними людьми — не марнуйте часу, не витрачайте життя даремно. Ставайте поряд з нами, і давайте робити цей світ кращим та цікавішим.

Одне з останніх захоплень — супермото… Навіть знайшов в цьому певний практичний сенс — пересування Києвом в години пік у теплу пору року :) Одним словом, спорт завжди був поруч зі мною, він робив мене сильнішим, витривалішим, цілеспрямованішим. І підготовленим до реального життя, яке, насправді, дуже схоже на одне велике випробування — себе, власних сил та якостей, характеру і тієї людської гідності, які тобі дала природа та виховали батьки. Спорт познайомив мене з багатьма прекрасними людьми, яких я поважаю та щиро люблю. Якщо ви хочете бути гармонічними у власному розвитку — не тільки душею, розумом, але й тілом, — якщо ви хочете бути здоровими та щасливими, якщо хочете бути оточеним красивими та успішними людьми — не марнуйте часу, не витрачайте життя даремно. Ставайте поряд з нами, і давайте робити цей світ кращим та цікавішим.Якщо ви хочете бути гармонічними у власному розвитку — не тільки душею, розумом, але й тілом, — якщо ви хочете бути здоровими та щасливими, якщо хочете бути оточеним красивими та успішними людьми — не марнуйте часу, не витрачайте життя даремно. Ставайте поряд з нами, і давайте робити цей світ кращим та цікавішим.

ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ