RM Streetball 2015. Баскетбольний уікенд

30 серпня 2015 пройшов турнір RM Streetball 2015. У турнірі взяло 24 команди з різних міст України, Кіровоград, Нікополь, Тернопіль, Фастів, Київ, Біла Церква, Бровари.

Було ДУЖЕ круто. Боротьба, драма, несподівані перемоги і прикрі поразки. Діти, мами, тата, сестри і брати, було все, ті, хто грав і кому цікавий баскетбол. Третє місце посіла команда «Friends», друге місце «Ветеран - Баскет», перше місце команда «Чайна банда».

MVP турніру був визнаний Дмитро Кривенко «Чайна банда» і отримав ексклюзивний приз футболку «Рух Молоді» c особистим підписом Мйкла Джордана, котра була зроблена в Jordan flight school http://michaeljordanbasketballcamp.com
 
Дякуємо USL (Української стритбольної ліги) і її засновнику Станіславу Світлицькому за допомогу в організації проведення змагань, а також всім учасникам, гостям і просто глядачам.
 
Окрема подяка Станіславу Медведенко (дворазовий чемпіон Національної баскетбольної асоціації в складі команди Лейкерс, Лос-Анджелес) за те, що знайшов час і можливість зазирнути з родиною до нас у гості. Ми збираємося зробити баскетбольний турнір регулярною подією в календарі «Рух Молоді».

Побачимося на майданчику!
02 вересня
2015
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ