Не забутні емоції та шалена напруга - так пройшли ігри 3 туру чемпіонату

На цих вихідних у ДЮСШ №1 білоцерківці мали змогу подивитись справжнє протистояння початківців у професійному баскетболі «Рух Молоді–Спортліцей» та  більш досвідченої команди БК «Житомир»

Досить жваво розпочала гру Біла Церква у перший день,  відкрили рахунок та де який час випереджали суперників. У 2 та 3 чверті стало зрозуміло, що хлопці не витримують напруги і психологічно важко грати проти дорослих та фізично більш розвинутих чоловіків. До того команда саме зараз бере участь у двох чемпіонатах одночасно (Першої ліги та юнацькій лігі України), їм не вистачає часу відновитись фізично між матчами. Хоча БК «Житомир» переміг  «Рух Молоді-Спортліцей» з рахунком 85:52, хлопці до останньої секунди мужньо боролись.

   Не дивлячись, що це була субота вечір трибуни спортивної школи були повністю заповненні , вболівальники як могли підтримували свою команду. Давно не було стільки позитивних емоцій та  стільки людей у цій залі.

  На другий день врахувавши усі недоліки вчорашньої гри, баскетболісти «Рух Молоді-Спортліцей» знов ринулись у бій. Такої напруги вболівальники не очікували, адже вже побачили досвід БК «Житомир» та на що вони здатні. Але до останніх хвилин було не зрозуміло хто є лідер у цій грі та хто стане переможцем, рахунок постійно змінювався на користь тих чи інших. Біла Церква програла з рахунком  66:72. Склалось враження, що Житомир переміг завдяки штрафним кидкам, але досвід є досвід і перемога за ними. Всі баскетболісти «Рух Молоді-Спортліцей» зіграли гідно, багато забивали 3 очкових, треба відмітити двох лідерів які ведуть команду уперед  - це Роман Макарчук та Андрій Чайка, вони зробили більше кидків і майже усю гру провели на майданчику.

19 грудня
2018
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ