Максим Пустозвонов: Шанс є завжди! Головне працювати над собою та не лінуватись!

Вихованець білоцерківської школи баскетболу. Пробував себе в плаванні та карате і навіть танцями займався, але,  з баскетболом пов'язав своє життя. 

Мені здається, що всі хто займаються баскетболом, мріють грати в НБА. Це так?

Ну звичайно, це вважається вищий рівень баскетболу. Найсильніша ліга світу так сказати.

Не багатьом українським спортсменам випадає така можливість пограти в НБА, ми знаємо, що Ви грали в Америці. За кого? І скажіть, як ви  потрапили на Драфт, Вас помітили або ...?

Так. На останньому Євробаскеті, після гри, до мого агенту подзвонив один з представників фарм- клубу Клівленд запропонував спробувати себе, це як фарм-команда НБА Вищої ліги. Я довго розмірковував, а потім подумав, чому б ні? Коли є такий шанс. Ви знаєте це дійсно великий досвід для мене. Я побачив інфраструктуру НБА, відміна колосальна, величезна в плані організації, в плані залів, інфраструктури, ставлення, зарплат. Потренувався з зірками))).

Максим зараз ви граєте за Одесу. Чому саме цей клуб ви вибрали, адже були пропозиції і від європейських клубів?

Так я зараз тут і граю за БК «Одеса». Амбіції це амбіції (посміхається), але в кінці кінців фінансові моменти відіграють роль і на той момент тут була найвигідніша пропозиція і тому я поїхав сюди)) Як там далі буде, подивимося, а на даний момент я тут.

Кілька років тому Ви приїжджали до Білої Церкви, пограти, як то кажуть покидати м'яча у кільце з молодими спортсменами. Як це було, що зараз можете пригадати?

Було дуже круто! Мене запросив Благодійний фонд «Рух Молоді», я думаю, це було корисно і для них і для мене, так як це моє рідне місто, багато хлопців, з якими я грав в дитинстві в школі і так далі. Круто звичайно побачити всіх з ким я знайомий, поспілкуватися, куди кого життя завело. А для мене, чому хороший досвід - влітку потрібно підтримувати форму і у нас є прекрасний майданчик, біля першої гімназії там відмінно все зробили. БФ «Рух Молоді» виконав колосальну роботу, майданчик відповідає усім стандартам. Я вважаю це самий кайф влітку пограти на вулиці, так би мовити покидати м'ячик в кільце з хлопцями, з якими їх роблять. Ну а молоді ... вони амбітні, вони намагаються проявити себе. Насправді у нас виходили дуже цікаві баталії (сміється) на цьому майданчику.

Максим в місті завдяки ФБУ та БФ «Рух Молоді» знову з'явилася професійна команда, зараз грають у Першій ліги. Як прокоментуєте?

Я стежу за хлопцями, деяких хлопців я знаю особисто, мені цікаво. Хотілося б звичайно щоб спорт, конкретно баскетбол в місті розвивався і повернувся на рівень, коли у нас була команда в Суперлізі. Було б дуже круто, але я розумію, що все залежить від фінансових можливостей. Будемо, сподівається, що щось зміниться на краще і в нашому місті і в країні і в спорті.

Ви чемпіон України, Румунії, володар Кубка України, багато досягнень і титулів. Поділіться з молодими, початківцями спортсменами, що такого потрібно робити)), щоб досягти результатів?

В першу чергу це робота над собою! Я вважаю що немає такого що ось я не талановитий і у мене не виходить, все насправді можна відпрацювати на тренуваннях, фізичні навантаження і так далі. І, звичайно ж, повинен бути дух Переможця. Я завжди говорив, і буду говорити, навіщо виходити на майданчик, якщо ти не хочеш перемогти. Я думаю, це дві складові ну і плюс НЕ лінитись )). Не лежати на дивані, а щось робити!! У нас країна така, що багато людей хочуть нічого не робити, скидати все на проблеми влади, країни, а насправді треба в першу чергу шукати причину в собі і щось робити для того щоб поліпшити і своє життя і нашого міста і країни і так далі, я вважаю.

29 січня
2019
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ