Фінал RM CUP VII

Перехідний Кубок до наступного турніру знайшов нового власника

27 квітня на спортивному майданчику Гімназії №1 відбулись фінальні ігри шкільного футбольного турніру імені Андрія Гусіна. Який проходить за ініціативи БФ «Рух Молоді» та за сприянням Управління Науки і Освіти на чолі з начальником Юрієм Петриком.

  Зранку трибуни заповнились глядачами та розпочались ігри півфіналу. Збірна БЗШ №4 програла по пенальті БЗШ №18 1(7):1(8). Наступними грали БЗШ №11 проти  БЗШ №1 матч закінчився з рахунком 3:2.

  У фіналі за трете місце боролись БЗШ №4 проти БЗШ №1 (6:2), за перше та друге – БЗШ №18 – БЗШ №11 (3:1). Матчі завершились та почалась святкова мить, з словами привітання до юних футболістів звернувся президент фонду «Рух Молоді» Володимир Полочанінов, подякував за гарну гру, та побажав хороших результатів та великих досягнень у майбутньому. RM CUP VII завершився і ми маємо призерів:

III місце – БЗШ №4

II місце – БЗШ №11

I місце – БЗШ №18

  Хлопці отримали медалі, а головний трофей, це  перехідний Кубок, на якому викарбують імена переможців. Також за доброю традицією пам’ятною статуеткою та цінними призами було нагороджено:

Кращого бомбардира – Куриленко Олександра (БЗШ №18) 20 голів;

Кращого нападаючого – Єрмака Костянтина (БЗШ №4);

Кращого голкіпера – Підпалого Ростислава (БЗШ №18).

  Турнір завершився, хвилювання та переживання позаду, а попереду нові тренування та підготовка до наступного RM CUPу. Хотілось би подякувати: вчителям які підготували команди, футболістам за цікаву гру, суддівському складу, волонтерам та активістам які долучилися до організації. 

01 травня
2019
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ