У Білій Церкві з’явився бульвар сучасної скульптури

З 18 травня по 1 червня 2019 року вперше у місті Біла Церква проходив Міжнародний Симпозіум Скульптури. 

Одним з меценатів який підтримав ідею проведення даного не ординарного заходу – Володимир Полочанінов президент фонду «Рух Молоді» і ось два куратора Валерія Точка та Анна Лєдєнєва почали збирати команду та дійство почалось. Тема Симпозіуму 2019  | Interaction (з англ. Взаємодія) була реалізована в контексті перетворення міста з пострадянською архітектурою на сучасне місто, шляхом впровадження креативного підходу до його розвитку та залучення громади та митців у спільний творчий процес.

    П’ять митців з різних країн світу: Люксембургу, Іспанії, Туреччини та України протягом двох тижнів працювали на відкритому міському майданчику де створювали скульптури з металу в сучасній стилістиці. Кожен охочий міг спостерігати за цим процесом, поспілкуватись з митцями і стати свідком народження новітньої історії міста Біла Церква.

   По завершенню арт-об'єкти скульпторів: Пласідо Родрігес Боннін (Іспанія), Флоренс Хоффман (Люксембург), Михайла Левченко (Україна), Сергія Баранніка (Україна) та Ілкер Ярдімчі (Туреччина) були встановлені на Олександрійському бульварі.

   Наступним етапом проекту є ідея, що скульптури «заговорять».

   Біла Церква стане восьмим містом в Європі та першим в Україні, де скульптури заговорять, приєднуючись таким чином до Копенгагена, Гельсінкі, Лондона, Берліна, Вільнюса, Манчестера, Дубліна.

   Таким чином бульвар символічно з’єднає історичну спадщину міста з сучасним публічним простором, а інноваційні рішення підкреслять новий імідж Білої Церкви як креативного міста, що йде в ногу із часом.

05 червня
2019
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ