Маленькі туристята подолали свою першу пішохідну дистанцію

На цих вихідних, на острові дитинства пройшли змагання, присвячені Міжнародному Дню Туризму. 

Організатори – Київська обласна Федерація спортивного туризму та Білоцерківська федерація спортивного туризму за сприянням БФ «Рух Молоді» в особі президента Володимира Полочанінова.

   В змаганнях приймали участь туристичні гуртки Білої Церкви, Володарського та Васильківського районів, а також усі бажаючи хто завітав на свято. Спортсмени мали пройти пішохідні дистанції різних видів складності, вело та водні дистанції на швидкість та без помилок.

 Багатими видалися дні на переможців які були нагородженні грамотами, медалями, пам’ятними подарунками. Дух змагання вітав у повітрі. Навіть дощ не зміг зупинити боротьбу. «Не має поганої погоди, є погано підготовлений турист))» - сказала Оксана Скляровська президент Білоцерківської федерації спортивного туризму.

   За словами Павла Хоменка президента обласної федерації швидкість проходження дистанції це добре, але головне – безпека, набрати менше штрафів, а у житті переправити команду безпечно.

   З ранку змагання, а ввечері плов зварений на кострі, туристичні пісні та розповіді біля вогнища.         Дводенне туристичне свято завершилось, але спогади залишаться надовго.

29 вересня
2019
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ