Другий сезон у Перший Лізі!

Стартували ігри у ХХІХ чемпіонаті України з баскетболу серед чоловіків

Це другий сезон у Перший Лізі для білоцерківської команди «Рух Молоді-Спортліцей». До останнього моменту було не відомо чи прийме команда участь у першості, але завдяки активній позиції президента федерації баскетболу України Михайла Бродського знайшлись спонсори – це БФ «Рух Молоді» президент Володимир Полочанінов, фармацевтичний завод «Біофарма» президент Костянтин Єфименко та компанія «Трібо». Дякуючи їм в місті продовжує грати професійна команда з баскетболу.

  Тож 2 та 3 листопада у залі ДЮСШ№1 відбулось протистояння між «Рух Молоді-Спортліцей» та «ХДУ-Авто-Плаза» (Херсон). У перший день рахунок відкрив Володимир Чорний (Біла Церква) і перші чверті господарі вели у рахунку, але на жаль перемога дісталась гостям – 90:76.  У другий день команда поповнилась, ще двома досвідченими гравцями і вдача посміхнулась білоцерківцям – 67:61. Матчі були цікаві до останньої секунди гравці тримали вболівальників у напрузі. Лідерами «Рух Молоді-Спортліцей» в іграх проти Херсону стали Дмитро Корабльов та Володимир Гамов. В цьому сезоні наша команда це сплав молодості та досвіду.

 Хотілось би також висловити подяку директору КОЛФІКСу Володимиру Баляснікову за вихованців які другий рік виступають за Білу Церкву та ветеранам баскетболу Дмитру Подолякі та Костянтину Тарасенко які провели на баскетбольному майданчику під час гри більшість часу та показали гарну гру.

04 листопада
2019
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ