Cимпозіум скульптури

Проведення симпозіумів скульптури - поширена в світі форма творчого обміну між митцями різних країн або міст. Цей формат передбачає роботу скульпторів на доступному для відвідування міському майданчику та подальшу презентацію робіт публіці. Результатом, як правило, стає створення міських парків скульптури або тимчасове експонування арт-об'єктів, які в подальшому поповнять приватну колекцію спонсорів проекту.

Проект створено Booryak.com.

Для симпозіуму було обрано відповідну тематику - "Interaction" (з англ. "Взаємодія"). Що, з одного боку, передбачало взаємодію скульпторів з новим для них міським середовищем. А з іншого - активну взаємодію з місцевими жителями, для яких подібний процес появи сучасної скульптури в публічному просторі був незвичним. Завдання ускладнювалось також тим, що українці найчастіше ставляться до сучасного мистецтва, як до чогось незрозумілого та відштовхуючого. Тому нам необхідно було прибрати цей бар'єр і передбачити освітню складову процесу.
 
Реалізуючи культурний проект, нам вдалося залучити громаду, митців, представників місцевої влади та бізнес в загальний творчий процес. Глобальні речі починаються з простих. На даному прикладі можна побачити, що конструктивна взаємодія муніципалітету, суспільства та бізнесу в рамках культурного проекту дає чудовий результат.
20 травня
2019
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ