Футбольний дитячий турнір відбувся !

18 травня 2012 року було проведено футбольний турнір серед вихованців дитячих будинків Київської області.

Цей турнір ми провели разом із Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну». Захід відбувся на стадіоні Київського обласного інтернату спортивного профілю в селищі Терезіне Білоцерківського району. Юних гравців приїхав привітати відомий український футболіст, а нині старший тренер «Динамо-2» Андрій Гусін.
 
У змаганнях взяли участь 4 команди — 60 вихованців дитячих будинків: «Горобинка» (Васильківський район), Трипільська школа-інтернат (Обухівський район), Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат (Сквирський район) та збірна команда з дитячих будинків сімейного типу (Білоцерківський район).
 
Переможцем змагань стала команда вихованців дитячого будинку «Горобинка», яка отримала кубок турніру.

Назва   1     2     3     4   Місце
1
Трипільська школа-інтернат
Обухівський район
0 0-3

3
2
Дитячий будинок "Горобинка"
Васильківський район
3-0 0 1-0
1
3
Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів
Сквирський район

0-1 0 9-0 2
4
Дитячий будинок сімейного типу
Білоцерківський район


0-9 0 4

Усіх участників турніру особисто привітали організатори та гості турніру. По завершенню всіх молодих гравців нагородили медалями, футболками збірної України від компанії Adidas, футбольними м’ячами та солодощами. Також діти спілкувалися та фотографувалися з Андрієм Гусіним, отримали його автограф на згадку.
 
Організаторів турніру так вразили діти та їх гра, что вони пообіцяли, що проведення таких спортивних змагань стане традицією. В наступному році турнір буде ще грандіознішим, він збере команди з усіх дитячих будинків Київської області.
 
Володимир Полочанінов відзначив: «Коли я побачив, з яким азартом грали діти та яка розгорнулася запекла боротьба, то вирішив, що такі турніри повинні стати щорічними! Вважаю за необхідність підтримувати молодих, талановитих та таких спортивних дітей. Адже це наше майбутнє, майбутнє нашої України!».
 
«Ми обов’язково зустрінемося з вами в наступному році, тож готуйтеся!» — зазначила Голова Наглядової ради Фонду «Відкрий Україну» Терезія Яценюк під час нагородження переможців турніру.
 
Тому бажаємо нашим участникам спортивного натхнення та до зустрічі у наступному році!

18 травня
2012
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ