Відбувся третій міжнародний дитячий хокейний турнір

Уже третій рік поспіль юнаки 1999 року народження сходяться на хокейному льодовому майданчику на честь Великої Перемоги.

Цього разу в міжнародному турнірі, влаштованому фондом «Рух Молоді», брали участь команди з чотирьох країн: «Крижинка» та «Білий Барс» (Україна), «Сєвєрная Звєзда» (Росія), «ОЦІОР» (Білорусь), а також новачки – «Корона Брашов» (Румунія).
 
Незважаючи на юний вік, гравцям вдалося розпалити на білоцерківській льодовій арені захопливі спортивні баталії та показати справжню професійну гру!
 
У запеклій боротьбі фінального матчу російській команді «Сєвєрная Звєзда» вдалося вибороти перемогу у київської «Крижинки». Почесне третє місце турніру зайняла команда «Білий Барс».
 
Справжньою окрасою турніру став благодійний поєдинок команди фонду «Рух Молоді» зі збірною ветеранів хокейної команди «Сокіл». Професіонали показали найвищий клас та подарували всім незабутні емоції.
 
Усі зібрані під час матчу кошти буде направлено до дитячого центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Шанс». Ми з задоволенням спостерігаємо за тим, як із кожним роком розвиваються і ростуть учасники турніру, як подія щоразу збирає дедалі більше зацікавлених глядачів.
 
Ми зробимо все, щоб наступного року хокейний турнір відбувся на такому ж високому рівні! Дозустрічіна IV Міжнародномутурнірізхокею!
13 травня
2013
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ