Моменти історії

14 вересня, в День фізкультури та спорту України, на Торговій площі Білої Церкви зібралось понад 50 учнів шкіл міста, для того щоб  проявити свої знання історії рідного міста, та позмагатись за три красені - Iphone 5. 

Незважаючи на те, що погода в цей день проявила справжній осінній норов, прийняти участь у грі наважились п’ятнадцять команд.  Поки гравці готувались до гри, та зігрівались теплим чаєм зі смачним печивом – погода зглянулась і дощ припинився.

На гравців квесту чекало 23 завдання та 120 хвилин незабутніх пригод. Комусь завдання дались легше, комусь довелось докласти трохи більше зусиль, але відчути дух суперництва та справжню спортивну інтригу вдалось всім командам.

Найбільшою несподіванкою гри стала команда Три Гуся, що цілком складалась з дівчат. Ще вранці, участь команди була під сумнівом, адже не вистачало гравця, але дівчатам вдалось проявити не лише свої організаторські здібності й в короткий термін замінити гравця, але й довести що сами вони краще за всіх знають історію міста. Команда не лише прийшла до фінішу першою, а й набрала максимальну кількість балів. Лише трохи поступились команди Нащадки Ярослава та Компас долі, посівши друге й третє місце відповідно.
 
Ознайомитись з завданнями що чекали на гравців квесту, та дізнатись усі правильні відповіді можна у файлі pdf. у вкладенні. Ми вже готуємо новий, не менш захопливий івент від фонду "Рух Молоді”. Слідкуйте за новинами на нашому сайті , та за оновленнями Вконтакті
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ