А ти мрієш стати професійним гонщиком?

Фонд "Рух Молоді" та команда «Master KR racing» надають шанс кожному бажаючому, кому ще не виповнилося 26- ти років, прийти до великого автоспорту і стати професійним пілотом! 

Майбутньому гонщику потрібно буде лише проявити свій талант, тоді як всі основні витрати на участь в цілому сезоні візьмуть на себе команда "Master KR racing" і фонд "Рух Молоді" !
 
Шанс стати гонщиком надається абсолютно будь-кому охочому у віці від 16 до 25 років. Вам потрібно лише зареєструватися по телефону і в зазначену дату (яка буде повідомлена додатково) прибути на відбіркові тестові заїзди. Головною особливістю цієї події є те, що прийняти участь в рівній мірі можуть як абсолютні новачки для автоспорту, так і ті, хто має досвід перегонів, наприклад - картингісти . Ніяких обмежень не буде - шанс отримає будь-хто !
 
Учасника, який пройде відбір - чекають спеціальні курси та весняні тренування, після чого він виступатимена Чемпіонаті України з кільцевих перегонів на автомобілі "ВАЗ 2108" у класі "Лада- 1500".
 
Що ж до самої процедури відбору, то вона буде проходити за нехитрою схемою, вже випробуваною на відкритих тестових заїздах . Після невеликого інструктажу, досвідчені пілоти з команди Master KR racing провезуть конкурсантів у правому кріслі на кільцевій «вісімці» по трасі "Чайка", ознайомлюючи учасників з траєкторіями, точками гальмування і т.д. Після цього вони поміняються місцями.
 
Інструктор буде оцінювати не тільки пілотаж учасника, але багато інших чинників, такі, як наприклад впевненість конкурсанта за кермом, його здатність слухати й переймати знання та багато іншого ... Якщо рівень конкурсанта виявиться задовільним, він отримає можливість самостійнопроїхати кілька кіл на час . Однак тут потрібно відразу обмовитися, що не тільки час стане визначальним при відборі майбутнього пілота !
 
Телефони для запису:
093-890-96-09
068-120-30-40
25 жовтня
2013
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ