JWT: Місія виконана!

Враховуючи невизначеність щодо сьомого, заключного етапу чемпіонату, командою було прийнято рішення не відкладати нагальні питання «на завтра».

До «Львівському Стандарту» JWT та її технічний партнер, львівська команда Rally Box Motorsport, підготувалися досить ретельно: приміром, враховуючи нестабільний прогноз погоди, на гонку було привезено кілька різних типів покришок, які дозволили оперативно реагувати на зміни стану траси. Як виявилося, це було зроблено не дарма: в ході залікових підйомів наявність альтернативної гуми стало одним з факторів, з яких склався загальний успіх.
 
В особистому заліку класу А1, де стартували обидва пілоти команди, цього разу було багатолюдно: на старт вийшли рекордні для нинішнього сезону дев'ять учасників. Оскільки система нарахування очок у гірському чемпіонаті прямо залежить від кількості стартующих, це означало, що цінність кожної позиції була вище, ніж будь-коли. Як наслідок, показавши гарні результати, Олег Карман і Артем Хорольський могли разом вирішити всі турнірні завдання, як в особистому, так і в командному заліках.
 
Саме так і сталося. Вперше в сезоні пілоти Junior Way Team за підсумками змагання зайняли в своєму класі два призових місця з трьох, набравши на двох 22 очка. Це не тільки стало кращим результатом команди в шести відбулися етапах серії, але і дозволило їй достроково стати чемпіоном України з гірських гонок 2014 року в командному заліку. Навіть у випадку, якщо сьомий етап турніру відбудеться, ніхто з конкурентів наздогнати «джуніор» вже не зможе чисто математично.
 
Не настільки міцною є друга позиція в особистому заліку класу А1 Олега Кармана, на яку він також вийшов саме завдяки відмінній їзді по Верецькому перевалу в минулі вихідні. Від найближчого переслідувача Олега відділяє лише три очки, тому, чисто теоретично, сьомий етап чемпіонату може знову змінити розстановку сил. У будь-якому випадку, команда Junior Way Team прийме будь-яке рішення організатора серії і оголосить про свої плани в залежності від цього.
07 жовтня
2014
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ