Перемога з відривом в одно очко

Цими вихідними пройшли ігри 5 туру чемпіонату України з баскетболу Першої Ліги

18 та 19 січня на базі ДЮСШ№1 (м. Біла Церква) пройшли ігри 5 туру чемпіонату України з баскетболу Першої Ліги. Грали «Рух Молоді-Спортліцей» проти БК «Вінницькі Зубри», з лідерами підгрупи.

Динамічну гру продемонстрували баскетболісти з обох команд. Трибуни спортивної школи вщент були заповненні вболівальниками, які скандували та всіляко підтримували свою команду.

В перший день господарі відкрили рахунок, але вже за декілька хвилин гості наздогнали та почалась справжня боротьба. Вже на при кінці гри  здавалось перемога за білоцерківцями. Але на останніх секундах 3 очковий кидок вінницьких баскетболістів вирішив все. З різницею в 1 очко перемогли Вінницькі Зубри (89:88).

В другий день матч розпочався повільно, але вже до кінця 1 тайму швидкість зросла. Білій Церкві потрібна була перемога, але і гості не здавали позицій. І знов фортуна відвернулась від господарів майданчику. 82:83 перемогли Зубри.