Дві перемоги поспіль

Цими вихідними «Рух Молоді-Спортліцей» приймав в себе «Інваспорт-ДОС-ДСЮШ-2» з Дніпра

Першими влучні кидки були від господарів майданчику але вже на 5 хвилині рахунок зрівнявся. Білоцерківські баскетболісти змінивши тактику вже впевнено лідирували у наступних чвертях. Результат матчу – 89:50, перемогли господарі.

В неділю гості показали динамічну гру у нападі але фортуна була не на їхньому боці. 107:63 перемога за «Рух Молоді-Спортліцей»

Гарну гру продемонстрували як досвідченні так і молоді спортсмени. Кращим в цьому турі були Володимир Гамов, Олександр Алєксєєв та Егор Казанін.

Участь у чемпіонаті України з баскетболу серед команд першої ліги стала можливою за спонсорської підтримки БФ «Рух Молоді», президент Володимир Полочанінов, фармацевтичного заводу «Біофарма», президент Костянтин Єфименко та компанії «Трібо». А також за підтримки Білоцерківської міської ради та управління з питань молоді та спорту БМР.