Нові імена на кубку RM CUP

Вже другий рік поспіль школярі Білої Церкви змагались за звання кращої футбольної команди міста Біла Церква. Понад два тижні на майданчику Фонду тривали запеклі змагання серед шкільних команд.

До фіналу турніру вийшли чотири команди: Гімназії №1, Школи №6, Школи №17 та Школи №1.
Команда 17-ї школи поступилась Гімназії №1 у фінальному поєдинку з рахунком 2:7 та посіла четверту сходинку турнірної таблиці. Гімназисти були удостоєні нагород за третє місце.

Першість турніру розіграли між собою команди першої та шостої шкіл міста, однак доля була більш прихильна до останніх, в результаті вони здобули перемогу з рахунком в 2:1 та назавжди внесли свої призвища до футбольної історії міста Біла Церква.

Вітаємо переможців та призерів турніру! Бажаємо спортивних досягнень та нових командних звершень!