Зібрано 15463 грн
Залишилось 44537 грн
У м. Біла Церква, Київської області, на 210 тис. населення мешкає більше 12 тис. людей з обмеженими можливостями, з яких 600 користуються візками. А чи знаєте ви, що існують спеціальні комплекси для спортивних занять людей на інвалідних візках? Вони створені для того, аби ми стали більш схожими на цивілізований світ, де «інваліди» ходять на роботу працювати, а не закривати квоту роботодавцеві.
 
Ми - ідеалісти, що задумали неймовірне - вивести реабілітацію та соціалізацію людей з особливими потребами на новий рівень. Ми хочемо аби більшість «інвалідів» вийшли на вулиці та стали повноцінними членами суспільства, від чого виграють всі. Включення людей з обмеженими можливостями в соціум дозволить їм стати активними та самореалізуватися, а суспільство стане гуманнішим та добрішим. І саме тому ми хочемо розмістити перший в місті спортивний майданчик для осіб з особливими потребами в парку ім.. Т.Г. Шевченко.
 
Нам часто пропонують вибрати інше місце, а-ля - територія Центру реабілітації «Шанс», центральний пляж і т.п.. Але, тим самим ми знову приймемо рішення заховати «інвалідів» в далекий кут і зробити вигляд що «дбаємо». Люди з обмеженими можливостями мають бути поруч з нами, і крапка!

На один спортивний майданчик подібного роду необхідно близько 60 тис. грн.. За ці кошти можна поставити три види тренажерів та дві гойдалки, включно з роботою та витратами на матеріали для монтажу. Запрошуємо кожного долучитися до початку нового етапу в реабілітації та соціалізації людей з особливими потребами!

 

Фондування
Схожі проєкти
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ
Зібрано 15463 грн
Ціль 60000 грн
Фондувати