Зібрано грн
Залишилось 300 000 грн

З 18 травня по 1 червня 2019 року у місті Біла Церква відбудеться Міжнародний Симпозіум Скульптури. Тему Симпозіуму 2019  | Interaction (з англ. Взаємодія) буде реалізовано в контексті перетворення міста з пострадянською архітектурою на сучасне місто, шляхом впровадження креативного підходу до його розвитку та залучення громади та митців у спільний творчий процес.

    П’ять митців з різних країн світу: Люксембургу, Іспанії, Туреччини та України протягом двох тижнів будуть працювати на відкритому міському майданчику та створять скульптури з металу в сучасній стилістиці. Кожен охочий зможе спостерігати за цим процесом і стати свідком народження новітньої історії міста Біла Церква.

   По завершенню арт-об'єкти будуть встановлені на нещодавно реконструйованому бульварі, що веде до дендропарку Олександрія. 

   Наступним етапом проекту є ідея, що скульптури «заговорять».

   Біла Церква стане восьмим містом в Європі та першим в Україні, де скульптури заговорять, приєднуючись таким чином до Копенгагена, Гельсінкі, Лондона, Берліна, Вільнюса, Манчестера, Дубліна.

   Таким чином бульвар символічно з’єднає історичну спадщину міста з сучасним публічним простором, а інноваційні рішення підкреслять новий імідж Білої Церкви як креативного міста, що йде в ногу із часом.

   Для реалізації цього проекту необхідно зібрати 300 000 грн. Запрошуємо кожного долучитись до створення нового іміджу Білої Церкви. 

Фондування
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ
Зібрано 24163 грн
Ціль 100000 грн
Фондувати