Про фонд «Рух Молоді»

Життя успішної людини — це рух та боротьба. Адже кожен, хто чогось досяг у житті, не сидів на місці та не плив за течією. Він думав, шукав, знаходив та досягав. Ми знаємо це, як ніхто. Для кожного з нас саме активний спосіб життя та заняття спортом стали запорукою успіх

Ми заснували фонд «Рух Молоді» для підтримки таких, як і ми самі, — людей з активною життєвою позицією. Фонд ставить на меті допомогти тобі вести активний та здоровий спосіб життя, постійно займатися спортом та мати вільний час для нових захоплень, що збільшують наш кругозір.

  • Ми будемо підтримувати та проводити спортивні змагання серед молоді, щоб виявляти та нагороджувати кращих.

  • Побудуємо нові спортивні майданчики та відновимо існуючі, щоб тобі було де займатися спортом або просто підтримувати здоров’я.

  • Будемо шукати та пропонувати тобі нові ідеї для проведення вільного часу. Ти ж обирай те, що тобі подобається більше.

  • А також будемо пропонувати більше можливостей для здорового способу життя та яскравого дозвілля.

  • Підтримаємо спортивну молодь, що збирається долати високі кар’єрні бар’єри.

Ми виступаємо за активний і здоровий спосіб життя, за прагнення зробити себе та навколишній світ кращим, за право бути успішною та щасливою людиною та громадянином. І це — єдиний можливий шлях для нас та наших однодумців.

Та ми надаємо лише можливість вибору. Рішення завжди за тобою. Ти сам повинен обрати свій шлях, тому немає сенсу вмовляти або примушувати тебе. Якщо ти не уявляєш свого життя без дивана і пляшки пива з чипсами, якщо ти віддаєш перевагу святкуванню перемог улюбленої команди в компанії таких самих «шанувальників» — це твій вибір. Але такий «спорт» не для нас.

Ми впевнені: рух та боротьба — це можливість змінитися на краще. Ти можеш стати сильнішим, красивішим та здоровішим — якщо не будеш гаяти час і відмовишся від алкоголю й наркотиків! Зрозумій, що рух — це енергія тіла й духу, яку слід підтримувати та розвивати.

Свій вибір ми зробили давно. Ми виступаємо за активний і здоровий спосіб життя, за прагнення зробити себе та навколишній світ кращим, за право бути успішною та щасливою людиною та громадянином. І це — єдиний можливий шлях для нас та наших однодумців.

Контакти

Тел.: (04563) 5-45-65; (098) 195-07-70

E-mail: bf.ruhmolodi@gmail.com

Маєш цікаву ідею спортивного проекту?

Презентуй її, і якщо вона набере 2000 голосів, ми допоможемо її реалізувати

СТАТИ СПОНСОРОМ

Якщо Ви хочете підтримати молодь в їх прагненні до активного образу життя, звертайтесь до нас. Ми не співпрацюємо з алкогольними та табачними брендами.

СТАТИ КУРАТОРОМ

Якщо Ви бажаєте розвивати напрямок спорту, або заснувати нову школу в своєму місті, але Вам необхідна підтримка - повідомте нас про це.

{comments} {addcomments}